Noskaidroti konkursa uzvarētāji!

 

Noskaidroti konkursa uzvarētāji!

14.novembrī izlozē starp 645 saņemtajiem pieteikumiem no bērnu dārziem visā Latvijā tika noteikts, kurš laimēs produktu komplektu no Drogām savam bērnu dārzam veselam gadam!

Šķidro ziepju, papīra dvieļu, tualetes papīra un mitro salvešu krājumu laimējusi Saldus novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde „Sienāzītis”! Sirsnīgi sveicam mazo „Knīpu” grupiņu un PII „Sienāzītis”, pie kuriem ciemos brauks arī Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs!

Bet tas vēl nav viss! No konkursa atklāšanas un pirmās bildes 10.oktobrī līdz pat noslēgumam 9.novembrī, kopā saņemtas 1098 bildes! Visas iesūtītās bildes ir lieliskas un tās visas ir pelnījušas atzinību par centību un izdomu. Katru dienu apskatot saņemtos pieteikumus un katru reizi iegūstot sirsnīgu prieku un motivējošu pozitīvisma lādiņu, konkursa organizatori nolēmuši apbalvot vēl 5 pirmsskolas izglītības iestādes ar pārsteiguma balvu.

Apsveicam Balvu pirmskolas izglītības iestādi „Pīladzītis”, Rundāles novada PII „Mārpuķīte” (Zaļā grupa), Daugavpils pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādi „Spārīte”, Liepājas PII „Margrietiņa” un Kokneses novada PII „Bitītes”, pie kuriem ciemosies Ziepju Burbulīte un Negantā Mikrobs!

Pateicamies visiem dalībniekiem un vēlam turpināt radošos veidos bērniem mācīt, cik svarīgi ir mazgāt rokas, turklāt darīt to pareizi!Drogas korporatīvās sociālās atbildības projekts Drogas