Roku higiēnas projekts tiek iekļauts „Labo darbu nedēļā”

 

Roku higiēnas projekts tiek iekļauts „Labo darbu nedēļā”

Roku mazgāšana ir svarīgs ikdienas rituāls, kurš var palīdzēt izvairīties no vairākām saslimšanām un kuru jāievēro visu gadu. Lai higiēnas nozīmīgumam pievērstu pēc iespējas lielāku uzmanību, Drogas brīvprātīgo darbinieku aktivitātes projektā „Vispasaules roku mazgāšanas diena” tika iesniegtas labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv organizētajā akcijā „Labo darbu nedēļa”, kas notika jau astoto gadu. Tās laikā pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.

Projekts „Roku mazgāšanas diena” precīzi atbilst akcijas kritērijiem, jo tajā Drogas darbinieki brīvprātīgi apciemo bērnu dārzus visā Latvijā, lai mazajiem ķipariem ar interesantu priekšnesumu atgādinātu, cik svarīgi ir regulāri un pareizi mazgāt rokas. Pēc katra priekšnesuma bērni saņem plakātu ar 8 roku mazgāšanas soļiem, dažādas krāsojamās lapas un uzdevumus, kā arī Veselības inspekcijas apstiprinātas ziepes. Šogad projekta tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs jau apciemojuši bērnu dārzus Rīgā, Jūrmalā, Valmierā, Talsos, Jēkabpilī, Krāslavā, Liepājā un citās pilsētās.

Akcijas „Labo darbu nedēļa” būtība ir mudināt cilvēkus darīt labas lietas ne tikai Ziemassvētkos vai pēc speciāla pamudinājuma, bet arī ikdienā. Ar tādu pašu apziņu projekta dalībnieki iesaistās visās aktivitātēs un par roku higiēnas jautājumiem stāsta ne vien priekšnesumu laikā, bet arī ārpus projekta ietvariem saviem ģimenes locekļiem, draugiem un  kolēģiem.

Projektam iesniegtos labos darbus var apskatīt:

https://goo.gl/cTjwtu

http://labodarbunedela.palidzesim.lv/paveikto-darbu-arhivs

http://www.delfi.lv/calis/jaunumi/labo-darbu-nedela-bridinajuma-kvitis-higienas-veicinasana-un-amuletu-gatavosana.d?id=48050765

 

 Drogas korporatīvās sociālās atbildības projekts Drogas